املاک  بزرگ  تاجیک  (محمد رضا)

درباره املاک تاجیک

گروه مشاوران املاک بزرگ تاجیک(محمد رضا) دارای پروانه کسب و کد عضویت 2637 در سازمان اصناف و اتحادیه املاک کشور با حوزه ی فعالیت در مناطق شهریار ، ملارد ، اندیشه ، صفادشت و غرب استان تهران  مشاور شما در خرید فروش رهن و اجاره ملکتان در زمینه های باغ ویلا ، باغ ، باغ تالار ، رستوران سنتی ، زمین ، سوله صنعتی ، گلخانه ، گاوداری ، مرغداری ، دامداری ، ویلا مسکونی ، مغازه ، اداری ، آپارتمان و... می باشد که از سال1391 با هدف خدمتی صادقانه و منصفانه شروع به کار کرد .
 ما میتوانیم مشاورانی امین برای شما چه در خرید و چه در فروش باشیم . ملک خود را به ما بسپارید تا در اولین زمان ممکن آن را آنگونه که شما می خواهید بفروشیم ، این پایگاه اینترنتی به منظور تسهیل و دقت در امر خرید املاک و مستغلات در مناطق بسیار زیبا در غرب استان تهران و حومه با همراهی کارشناسان ملکی طراحی و راه اندازی شده است.
در حال حاضر املاک بزرگ تاجیک با مشاورین و پرسنل مجرب و کارشناسان باتجربه و با اخلاق و همچنین شیوه کاری مدرن و به روز خود آماده خدمات رسانی به شما مشتری محترم می باشد.
امیدواریم بتوانیم آنچه را در فکر داریم به مرحله عمل درآورده  و زمینه را برای آشتی با طبیعت و تجربه بی نظیر زندگی در کنار فضای سبز و داشتن باغ ویلای شخصی را برای تمامی هموطنان بوجود بیاوریم.
                                                                                 به امید آن روز...

محمدرضا تاجیک

مدیریت مشاورین املاک تاجیک

09128680040

سعید محسنی

مشاور خرید و فروش ملک

09128686153

امید بهمن پور

مشاور خرید و فروش ملک

09363400346